Już nie musisz porównywać dziesiątek ofert bankowych, aby wybrać coś korzystnego. Oto moje 3 rekomendacje

Od 2019 roku śledzę rynek promocji bankowych, regularnie korzystając z najlepszych z nich. Doskonale orientuję się, które oferty są warte uwagi, a które można odrzucić.

Na tej stronie przygotowałem dla Ciebie trzy rekomendacje, stanowiące skrót do najkorzystniejszych promocji bankowych. Po prostu wybierz jedną z poniższych propozycji, a możesz być pewien, że dokonałeś trafnego wyboru.

Aktualizuję listę rekomendacji dwa razy w tygodniu, zapewniając Ci zawsze dostęp do najlepszych ofert. W mojej analizie uwzględniam wysokość bonusu, ilość oraz łatwość warunków do spełnienia, a także szybkość otrzymania premii. Porównuję poszczególne oferty z konkurencją i wybieram te, które moim zdaniem są najlepsze

Wybierz jedną z moich rekomendacji:

Chcesz 600 zł na dowolne zakupy? Oto jak to możliwe

Santander Bank Polska

Wakacyjny okres Santander Bank Polska rozpoczyna z przytupem oferując aż 600zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie kilku warunków!

Dostaniesz 200 zł od Pekao tylko za to, że pójdziesz do sklepu.

Bank Pekao s.a. logo

To kolejna edycja popularnej promocji Banku Pekao S.A. Jej największą zaletą nie jest wysokość bonusu, lecz wyjątkowo proste warunki. Wystarczy dokonać 5 płatności kartą przez 3 miesiące, aby otrzymać bonus. Nie trzeba robić nic więcej!

Wysoki BONUS od VeloBank. Zapewnij sobie dodatkowy bonus pieniężny . Otrzymasz 600 zł w tym 60 zł po 2 dniach

VeloBank logo

I takie zmiany lubimy! W popularnej w ostatnich miesiącach promocji VeloBanku, nadal możesz zgarnąć aż 600 złotych, ale teraz pierwsze 60 zł otrzymasz od razu w ciągu 2 dni roboczych od otwarcia konta! Żaden bank w Polsce nie wypłaca bonusu tak szybko!

Dariusz Kaczorowski